O firme

Firma AST Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych (AST Kunststoffverarbeitung GmbH), vyrába nádoby z plastov už od roku 1978. Široký sortiment výrobkov, neustály rozvoj, technické know-how a servis presvedčujú našich Klientov a predstavujú základ ich spokojnosti

Kvalita

AST viac ako 30 rokov Vám dodáva výrobky najvyššej kvality. Snažíme sa o udržanie štandardu výroby kanistrov a sudov na najvyššej úrovni. AST ako jedna z prvých firiem v Európe, ktorá vyrába plastové obaly získala certifikát TUV zhodný s požiadavky normy ISO 9001:2008

Elastickosť

Môžete počítať s rýchlou dodávkou v súlade s Vašimi očakávaniami, vďaka veľkej možnosti skladovania a dobre organizované a šikovne fungujúcej logistike. Dodržovanie termínov a spoľahlivosť sú naším triumfom.

Výrobok

Našim klientom dodávame obaly v objemoch od 0,1 do 1000l, vďaka čomu sme schopní kompletne zásobovať našich odberateľov. V našej ponuke máme sudy a kanistre z HDPE, a príslušenstvo akými sú: uzávery so závitom, zátky, kohúty, lieviky, ochrany, a pod..

Stabilita

Spojenie mnohoročných skúseností vo výrobe plastových nádob, kvalifikovaného zamestnaneckého personálu a technických vedomostiam spôsobuje, že naše výrobky vyhovujú všetkým požiadavkám. Vďaka stálym investíciám do strojového parku vykonávame výrobu na najvyššej úrovni.

Životné prostredie

Od začiatku činnosti má AST na zreteli starostlivosť o životné prostredie. Výrobný proces sa uskutočňuje spôsobom umožňujúcim maximálne obmedzenia vzniku odpadov. Za účelom optimalizácie využitia povýrobných odpadov bolo v sídle firmy založené oddelenie výskumu a rozvoja.