O firmě

Firma AST Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych (AST Kunststoffverarbeitung GmbH), vyrábí nádoby z plastů již od roku 1978. Široký sortiment výrobků, neustálý rozvoj, technické know-how a servis přesvědčují naše Klienty a představují základ jejich spokojenosti.

Kvalita

AST více než 30 let Vám dodává výrobky nejvyšší kvality. Snažíme se o udržení  standardu výroby kanystrů a sudů na nejvyšší úrovni. AST jako jedna z prvních firem v Evropě, která vyrábí plastové obaly získala certifikát TUV shodný s požadavky normy ISO 9001:2008.

Elastičnost

Můžete počítat s rychlou dodávkou v souladu s Vašimi očekáváními, díky velké možnosti skladování a dobře organizované a šikovně fungující logistice. Dodržování termínů a spolehlivost jsou naším trumfem.

Výrobek

Naším klientům dodáváme obaly v objemech od 0,1 do 1000l, díky čemu jsme schopni kompletně zásobovat naše odběratele.
V naší nabídce máme sudy a kanystry z HDPE, a příslušenství jakým je: uzávěry se závitem, zátky, kohouty, nálevky, ochrany, a pod..

Stabilita

Spojení mnohaletých zkušeností ve výrobě plastových nádob, kvalifikovaného zaměstnaneckého personálu a technických vědomostem způsobuje, že naše výrobky vyhovují všem požadavkům. Díky stálým investicím do strojového parku provádíme výrobu na nejvyšší úrovni.

Životní prostředí

Od začátku činnosti má AST na zřeteli péčí o životní prostředí. Výrobní proces se uskutečňuje způsobem umožňujícím maximální omezení vzniku odpadů. Za účelem optimalizace využití povýrobních odpadů bylo v sídle firmy založeno oddělení výzkumu a rozvoje.