Zadzwoń: +48 507 852 229

Jesteś tutaj

Aktualności

Szanowni Państwo

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2021 roku spółka pod firmą AST Maszoński spółka komandytowa (przed zmianą komplementariusza działająca pod firmą: AST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa) z siedzibą w Sulęcinie (69-200) przy ul. Lipowa 36, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000533480, REGON: 360175462, NIP: 4290070257 (dalej jako: „Spółka Przekształcana”), uległa przekształceniu w spółkę jawną pod firmą AST Maszoński spółka jawna, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000890641 (dalej jako: „Spółka”).

 

Jednocześnie zawiadamiamy, że od dnia przekształcenia, zgodnie z art. 553 § 1 Kodeksu spółek handlowych, spółka AST Maszoński spółka jawna kontynuuje działalność prowadzoną uprzednio przez AST Maszoński spółka komandytowa a spółce AST Maszoński spółka jawna przysługują wszystkie prawa i obowiązki Spółki Przekształcanej. Nie ma zatem konieczności aneksowania dotychczasowych umów, gdyż Spółka z mocy prawa stała się ich stroną.

 

W związku z powyższym, od tego dnia stroną wszelkich umów i wzajemnych relacji jest:

 

AST Maszoński spółka jawna

ul. Lipowa 36

69-200 Sulęcin

 

KRS: 0000890641

NIP: 4290070257

REGON: 360175462

 

 

Prosimy o uwzględnienie powyższych danych w korespondencji kierowanej do Spółki. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowy numer rachunku bankowego nie uległ zmianie.

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, bardzo prosimy o kontakt z Panią Iwoną Raźnik pod numerem  telefonu  512 001 702.

Tegoroczna edycja festiwalu Wake Up & Live, była kolejną, która odbyła się przy naszym wsparciu. Cieszymy się, że mogliśmy choć w części uczestniczyć w wydarzeniu, które przez dwa tygodnie trwania angażowało lokalną społeczność. Edycja ta obfitowała nie tylko w koncerty, ale także inne wydarzenia teatralno-artystyczne oraz różnorodne warsztaty dla dzieci i dorosłych.

   

Wsparliśmy powstanie Piekarni Kultury - To nowe, alternatywne i niezależne miejsce spotkań z kulturą, ciekawymi ludźmi i ważnymi tematami. Chcące wykorzystywać różne formy przekazu, koncerty, wystawy, filmy, rozmowy, spotkania autorskie, happeningi, wydarzenia parateatralne. Piekarnia w swoim zamyśle nie stawia żadnych granic. Będzie w niej miejsce na teatr, literaturę, muzykę, film, na wszelkiego typu warsztaty tematyczne, dyskusje oraz realizację różnych pomysłów.

Wspieramy także zawodników sportów motorowych.

W imieniu zarządu chciałbym gorąco podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK 2012. Mam nadzieję, iż każdy odwiedzający dostał satysfakcjonujące go odpowiedzi, a nasze spotkanie będą początkiem owocnej i długotrwałej współpracy. Marka AST jest obecna na rynku europejskim od 1977 roku i od tego czasu jest synonimem najwyższej jakości opakowań wytwarzanych z polietylenów niskociśnieniowych o wysokiej masie cząsteczkowej.

Pozdrawiam
Mirosław Maszoński

Sukces otwartego w 2012 roku  drugiego zakładu produkcyjnego zainspirował Zarząd firmy AST Kunststofferarbeitung do dalszego rozwoju, czego konsekwencją jest powstanie nowej fabryki produkującej kanistry oraz beczki w Belgii. Zakład został zlokalizowany blisko holenderskiej granicy,  w miejscowości Hoogstraaten.

Prace nad nową serią kanistrów rozpoczęły się już na początku 2013 roku. Polietylen wykorzystywany do produkcji kanistrów został opracowany wspólnie przez inżynierów z AST oraz specjalistów pracujących dla jednego z największych producentów surowców do produkcji plastikowych opakowań. Użycie tego materiału gwarantuje najlepsze właściwości przy jednoczesnej redukcji wagi kanistrów. W chwili obecnej seria kanistrów AS dostępna jest w pojemnościach 10, 20 oraz 25ltr. Jesteśmy dumni z naszego nowego produktu, który ze względu na redukcję wagi pojemnika z jednej strony zmniejsza obciążenie dla środowiska naturalnego, z drugiej redukuje koszty zakupu dla naszych klientów.

 

Trwają pracę nad wprowadzeniem najmniejszego kanistra z serii AS o pojemności 5ltr. Kanister będzie dostępny w z naszą standardową nakrętką 51mm oraz z nakrętką 45mm. Co ważne na jednej warstwie na palecie można ustawić 32 szt. kanistrów, dzięki czemu, pojemnik ten umożliwi redukcję kosztów dla naszych klientów.

We współczesnym świecie wiele wydarzeń kulturalnych i społecznych nie miałoby miejsca bez wsparcia sponsorów. Również firma AST Polska stara się wspierać działania organizacji kulturalnych, stąd nasze wsparcie dla Festiwalu Wake Up & Live, którego siódma edycja odbyła się nad jeziorem Ostrowskim pod Sulęcinem.
Festiwal ten cieszył się sporym zainteresowaniem. Podczas dwóch dni zagrało 10 zespołów: z Białorusi, Izraela oraz Polski. Przez dwa dni Festiwal odwiedziło ponad tysiąc osób, które bawiły się w rytmie rocka, reggae, bluesa, funky. Podczas Festiwalu były stworzone specjalne strefy - jedną z nich była strefa Wake Up & Kids, gdzie nie tylko dzieci, ale całe rodziny mogły wspólnie, aktywnie i kreatywnie spędzić czas. Była również strefa EKO, w której wraz z Celowym Związkiem Gmin edukowano ekologicznie najmłodszych uczestników. Podczas Festiwalu można było również wziąć czynny udział w warsztatach muzycznych.

Cieszymy się, że mogliśmy stać się częścią tego wydarzenia, wspierając w ten sposób społeczność, jej życie kulturalne oraz działania proekologiczne.