Zadzwoń: +48 507 852 229

Jesteś tutaj

O firmie

Ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji opakowań z HDPE w połączeniu z technicznym know-how są dla nas kluczem do sukcesu.
 
Dzięki niezmiennej, najwyższej jakości naszych beczek i kanistrów zyskaliśmy sobie zaufanie naszych klientów reprezentujących zarówno przemysł chemiczny jak i branże surowców spożywczych. Dzięki ciągłym inwestycjom AST jest w stanie zapewnić dostawy pojemników najwyższej jakości. Ponadto inżynierowie z działu technicznego nieustannie poszukują nowych rozwiązań, czego rezultatem są nowe jeszcze bardziej dopasowane do potrzeb klientów serie kanistrów. W naszej pracy skupiamy się na profesjonalnym serwisie. Dla każdego klienta jesteśmy w stanie znaleźć optymalne rozwiązanie. Dla AST produkt = jakość. Każdy kanister jest sprawdzany pod kątem szczelności, dzięki czemu jesteśmy pewni, że naszym klientom dostarczamy pewne opakowanie o niezmiennie najwyższej jakości.

Jakość

 

AST od ponad 30 lat dostarcza Państwu produkty najwyższej jakości. Staramy się utrzymać standard wykonania kanistrów oraz beczek na najwyższym poziomie. AST jako jedna z pierwszych w Europie firm produkujących plastikowe opakowania otrzymała certyfikat TUV zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008.

Elastyczność

 

Możecie Państwo liczyć na szybką dostawę zgodnie z Państwa oczekiwaniami, dzięki dużej możliwości magazynowania oraz dobrze zorganizowanej i sprawnie funkcjonującej logistyce. Dotrzymywanie terminów oraz niezawodność są naszym atutem.

Produkt

 

Naszym klientom dostarczamy opakowania w pojemnościach od 0,1 do 1000l, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrywać kompleksowo naszych odbiorców. W swojej ofercie posiadamy beczki i kanistry z HDPE oraz akcesoria takie jak: nakrętki, korki, krany, lejki, zabezpieczenia, itp.

Stabilność

 

Połączenie wieloletniego doświadczenia w produkcji pojemników z tworzywa sztucznego, wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz wiedzy techniczniej sprawia, że nasze produkty odpowiadają wszystkim wymaganiom. Dzięki ciągłym inwestycjom w park maszynowy, prowadzimy produkcję na najwyższym poziomie.

Środowisko

 
Od początku działalności AST ma na uwadze dbałość o środowisko naturalne. Proces produkcji przebiega w sposób umożliwiający maksymalne ograniczenie powstawania odpadów. W celu optymalizacji wykorzystania odpadów poprodukcyjnych w siedzibie firmy został powołany dział badań i rozwoju.